02:50
איך להיות חשפן

הפוסט בסגנון הבלוג נועד לענות על שאלות ולהציע תובנה מועילה לקורא. זה מגיע בפורמטים רבים ושונים ועם מגוון גוונים. במאמר זה נפרק את המרכיבים החשובים שיתנו לך את הסיכוי הטוב ביותר להצליח כחשפן.

חשפנית היא מי שמתפשט לאנשים במועדוני ריקוד ארוטיים או בעסקים בעלי אוריינטציה מינית, לפיה הלקוחות מעריצים אותם ומתאמים את הביצוע כדי לספק את רצונותיהם לסוגים ספציפיים של סגנון ריקוד או אקטים מיניים. אין צורך להתקלח טרי או להתלבש כדי להיות רקדן בלתי צפוי בחדר גדול מלא באנשים נרגשים. חשפניות היו בעסק שלהם כל כך הרבה זמן שהם יודעים מה הם צריכים לעשות כדי להתכונן נפשית, רגשית ופיזית לפני שהם עולים לבמה.

אלמנטים: הכנה מנטלית, הכנה רגשית, הכנה פיזית נערות ליווי בחיפה

בשורה התחתונה: אם אתם מחפשים כמה עצות איך להישאר חיוביים כחשפן בתעשייה התחרותית הזו אז המאמר הזה הולך

חשפנית היא אדם, במיוחד אישה, שמבצע חשפנות במקום בילוי ציבורי למבוגרים כגון מועדון חשפנות.

ישנם היבטים רבים בלהיות חשפן, כולל אטרקטיביות פיזית ואישיות. אטרקטיביות פיזית עשויה להקל על ההתקדמות במקצוע אבל לא תמיד זה נחוץ או רצוי. יש רקדנים שמתחילים כחשפניות ובסופו של דבר לוקחים עבודות בעצמם כמו כוריאוגרפים. זכור שכדי להצליח בהפשטה אתה צריך לאהוב אנשים שצופים גם אם אתה לא רוצה שאנשים אחרים יסתכלו על הגוף שלך וישפטו אותו.

עם צמיחת המדיה החברתית, סטארט-אפים קטנים הצליחו להלוות משאבים יצירתיים ושיווקיים למותגים גדולים כאשר בעבר לא היה להם מספיק זמן או כסף לכך. דוגמה אחת לקורה היא כאשר נייקי העבירה אחריות לכתיבת מסמכים שבדרך כלל היו בלעדית של פרוקטר אנד גמבל, שמטפלת בזה עבור מתחרות נייקי כמו אדידס ופומה.

הפשטה עשויה להיות לא החלטה נבונה. ישנם סיכונים רבים הנלווים לכך, כולל המשטרה בביצוע התנהגות מינית לא ראויה, הסיכונים הפיזיים הנלווים בלהיות בקרבת מבוגרים שאולי ירצו את תשומת הלב הפיזית שלך, פגיעה ברגשותיך/בלבול, התמכרות לסמים והתמודדות עם החלפת מין בכסף.

הרהור קצר על איך זה היה להיות חשפן:

אני רוצה להתחיל בכך שכנראה שזו לא הייתה הבחירה הטובה ביותר שעשיתי בחיי ואני לא ממליץ לעשות את זה או משהו דומה אם אתה בבית הספר או מטפל במישהו אחר. ישנן אזהרות רבות מהורים לא להיכנס לסטריפינג מכיוון שהשליליות עלולות לגבור על כל החיוביות אם אין לך גבולות מגן.

Просмотров: 17 | Добавил: timlund70 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar