09:06
פסטה מין מדריך: Pluses של מסוק זה

עם המילה "strapon" בדמיון מיד נראה גברת נועזת מ רולר פורנוגרפי עם חיקוי חבר על הרצועות. אבל יש זוגות רבים שאהבו את צעצוע המין הזה לא רק בקטעי וידאו, ובחיים אמיתיים. בעזרת רצועה, בסופו של דבר, הבידור של לסביות.

התוכן של המאמר

1 מה מייצג על ידי עצמו strapon? 2 מה, בסופו של דבר, נותן strapon 3 אגדות I דעה קדומה

זה צעצוע מין הוכיח את עצמו לכל העולם, וזה יכול להיות בהחלט, אשר יהפוך את הקרבה יותר בולט בשבילך. דירות דיסקרטיות בחיפה

מה מייצג על ידי עצמו strapon?אני

את כל זה מאפשר לך למצוא את החבר הרצוי, אבל גברים יכולים עו"ד מין עם "כבוד" נוסף.

כמעט כל השאלה תהיה - איזו תכונה להתעסק עם strapon, ולא יש דילדו רגילים? לקחת ב למסור את הוויברטור, ולשלוח אותו במידת הצורך. אבל העובדה היא זו סקס עם דילדו ועם רצועה - זה לא נוח דברים שונים. ואפילו לא צריך לקרוא את זה צעצוע מין נותן חוויה שונה לחלוטין, המאפשר לעשות תקשורת ארוטית יוצאת דופן בין ההאלה. ואולי לעשות סקס יותר אינטימי.

מה נותן strapon 2

שקול את הראשי Pluses של סקס עם strapon.

הוא יטען את ידיו. זה יכול להיות כך כן, אתה יכול להשתמש דילדו בנוסף. זה ברור מאוד, או כל צעצוע אחר. עם סטרפון של הגברת, בסופו של דבר, יכול לקיים יחסי מין, נע במהלך הירכיים המיניות - כמו גבר. זה צעצוע מין מרחיב את האפשרויות של גברים. וזה אפילו לא הכרחי לברזל בעזרת 2 חברים, אתה יכול, באופן כללי, לבצע חדירה כפולה - אחד בנרתיק, השני - במעבר האחורי.

תחזוקה של גברים מאובטחים - פעילויות פסיכולוגיות. ישראל עשירה אינה מורגלת לציבור להראות נשים וילדים. קל יותר לבחור ליסר, כי הדבר ידגיש את הסטטוס ותאסוף חברה מצוינת.

באופן טבעי, במקום בבית הוא לא נגד ההקדמה של רצועה היא גם תענוג אסתטי חזותי. שלח תשומת לב לעובדה כי כמה גברים וגברות מעריך לשמש לשותפים שלהם עם חבר מלאכותי.

אגדות I דעות קדומות

גברים לעתים קרובות tertay הכנסת רצועות בשל הזיות משותפות. אחד מהם זה שהבחור אהב לעסוק במין אחורי עם הגברת, שהירכיים שלו קשורות בסרטון - אז זה בהחלט, באופן כללי, הוא פְּנִינָה.

זה בכלל לא כזה. גברים הומוסקסואלים מערייכים ליטוף ונשיקות עם פקיד עצמי. זה יהיה רע אם לא היינו שם לב לכך שזה נראה כיוון מיני תלוי רק על איך הרצפה הוא אדם, זה הופך הרצון. אין לזה שום קשר עם מה שאנשים עושים במיטה.

כמעט כל 100% גברים הטרוסקסואלים מעריצים כאשר השותפים עיסויים להם פי הטבעת והציג צעצועי מין שונים לתוכו - דילדו, סטראס וחפצים אחרים. גברים שאוהבים סקס עם רצועה - הוא בהחלט לא הומו, אבל הטרוסקסואלים פשוט לאהוב סקס אחורית עם נשים.

המיתוס הבא הוא שהגברות העוסקות כיצד נבלה את כל הזמן, סקס אחורי עם סטרפון, במבקש בחשאי להפוך לאיכרים. למעשה, זה שטויות. לפני 100 שנים נשים שנשאו מכנסיים, ויניל ברצון לא מודע להפוך לאיכרים.

להשוות את המכנסיים של גברים ונשים כרגע, ואת ההבדל, לשים את זה קצת, יהיה ברור. כמובן, כולנו יודעים היטב מה זה רק עוד חלקי החלקים של הגברת של הגברת.

הצעות ליווי בישראל משולמות היטב. שוב ושוב, הלקוחות הם בחורים משגשגים, זה הולך לזכות לנצח במבט בחופשה, מטפלים בידה עם בחורה יפה. זה להרוויח מספיק, אז כדי לכסות לחלוטין את כל הכרחי.

באופן דומה, דברים עם Strapon. האטרקטיביות המינית היא תפיסה ממושכת, וכמעט כל הנשים שהיא מכילה את ההזדמנות במהירות "מוזחינה".

אז במקום שיש תשוקה סקס שונים - להצטרף באומץ בחנות סקס ולקבל strapon.באופן עקרוני, הקדמה של זה, כמו רובנו מתייעצים, הנושא לא מסובך יכול להיות מרגש עבור כולם. נושא זה מוסיף חידוש לחיי מין, מאפשר לך להאיר את יחסי מין חמוץ, ואפילו לעשות דברים הקרובים ביותר. "הפעלת ערכת" עבור השימוש של Strapon מכיל רצועות על חגורות הידוק על החגורה או הרגליים, גם חבר מלאכותי.

Просмотров: 117 | Добавил: timlund70 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar