08:55
היתרונות והחסרונות של אוננות: למה זה רע מאשר כל כך גדול?

מצב מצחיק נגנב - מגוון, כמו שאנשים חרגו מתבטא, בתשלום מיני, כפי שהיה בזמן ברית המועצות, אוננות כבר לא לשקול. חבל על העובדה כי בני נוער סוף סוף בוגר מפחיד את ההשלכות הקטסטרופלי של "haroblbuddy". הרופאים מכירים בכך שאיום הבריאות "סקס ללא שותף" לא, זה הפך.

התוכן של המאמר

1 אוננות נשים 2 דקות, כמובן, יש: 3 כמו צעירים? 4 שאלה חולה 5 לא פתולוגיה, אבל עדיין - תחליף

אבל כל כמה סיבות לא ידועות להמשיך, בסופו של דבר, לשקול את העסק הזה כדי להיות מוכר. 95% מהאנשים בעניינים אנונימיים מוכרים כי הם אוננים, אבל בחיים הרגילים - "כן, אתה! אני לעולם!-. עם זאת, כי "אתם" הזמן הוא כל הזמן, הנושא של היתרונות והחסרונות של אוננות, בהתאמה, אבל גם לא לאבד.

אוננות נשים

ברור לכולם כי זה דמיין מאוד על ידי הרגשות של ההגשה הזאת באותו רגע.

למלא חלומות אישיים בישראל, אם אתה אישה ארוטית מבלרוס. לעבוד בישראל היום בפנאי. ליידי מודל מראה הצעה לבנות קריירה ליווי. עבור "תאריכים" עם גבר מישראל היום אתה יכול לקחת חודש מ 4,200 $.

זה הופך להיות אפילו יותר נורא במחשבה, כפי שישפיע על הנפש המהירה שלו בקרוב.צמחים נאותים והוותיקים חושבים שהמחקר על ידי הגוף של הילד הוא מאה אחוז תופעה רגילה.

זה בהכרח פלוס.

ולא רק אין שותף קבוע, אוננות, לא לספור את "פריקה" פיזיולוגית, תורם לאותו שיפור במחזור הדם בגופים, כפי שאובצאים רבים, אגן קטן וגידול בטון הכולל של הגוף.

חסרונות, כמובן, ישנם: 2

לעתים קרובות מאוד אוננות, הגברת אינה מפתחת את הרגשנות שלה, מפנה, "תכנות" עצמה לתגובות מסוימות. במקרה זה, את האפשרות כי עם שותף אמיתי נהיה הנאה ואורגזמה תהפוך חלום בלתי ניתנת להשגה, גדל לפעמים. מתרגל לגירוי מסוים, להגיע לשיא עירור בדרך אחרת יהיה בעייתי. הזדמנות מצוינת מיד במקום להתאים אישית את הדרישות, בסופו של דבר, היגיינה ואפילו פציעות בהקדמה של אובייקטים, כי זה לא מתכוונים. נראה שזה לא היה מפתיע, אבל לא משנה כמה קלוש, אבל על זה לשכוח כמעט את כל הנשים.

כמו גברים?3

הצעירים קצת יותר קל. אוננות נתפסת עד כמה מאיתנו לבד אומר, תהליך פיזיולוגי ישיר המסייע להסיר את המתח המיני. בנוסף לזה - עם התנזרות ממושכת - דרך טובה לצמצם את האפשרות של התפתחות של prostatitis, והוא הפך, כדי לשפר את זרימת הדם באיברים הקטנים של האגן.

המינוס אתה סוף סוף יכול לשקול את האפשרות של פיתוח (עם אוננות תכופה מאוד) דליות, כמו רבים באים לידי ביטוי, חבל הזרע; התמכרות והצבתיות כרגיל כמה חשיבת חיים מינית על ידי סיפוק עצמי.

שאלה חולה

אם כבר מדברים על אוננות, זה יהיה לא ישר ואפילו להיות בטוח ללמד על בעיה גדולה, אשר בגרסאות יוצאת דופן (למרבה המזל), יכול, לשים את זה בעדינות, לעורר את הפעולה התמימה ביותר. אנחנו מדברים על תגובה לא מספקת, כמו רבים באים לידי ביטוי, כמה הורים על המצב כאשר הם מצאו את התינוק שלהם - התינוק מאחורי "haroblude".

ברשת, קליפ הווידאו נדון באופן אינטנסיבי, שבו "Notomass" עם בני אדם ברורים נפש צעקו על צאצא שלו, אוננות אותו. לא לכל אחד הוא לא המסתורין כי clics של אוכל לא להגביל את עצמו, הידיים היו גם.נערות צעירות שלא היו להם קשרים מיניים נוספים מתחילים לאוננות לא מן הטינה ורגשותיו של חריגותם, כפי שהיה מקובל. הרגל למה הנערות אוננות, הקוק הוא הנהיג, הרבה יותר קל - המיניות רשלנית מבקשת לבסוף מחקר והבנה של טבעו, כולל ברמה הפיזית. קרועים, וככל שאנו מתייעצים בארה"ב, מלטף את עצמם, את הגברת הלומדת, רגשות חדשים ותגובותיהם לגירוי, איך כולם נמונים, איברי המין.במשך כמה מאתנו התרגלתי קריאה, גבירותיי מבוגר האוננות היא לא רק מהירה וחסכוני לסיפוק יצר מיני, גם, וגם דרך טובה כדי להסיר את המתח הכללי.

הם לא, בסופו של דבר, להתמקד במצב, להיפך, ינסו להחליק אותה. להתערב ולתת לנסות להתאים, יש צורך רק באפשרויות פתולוגיות: ולא התינוק סוף סוף מרגש את הקלעים של אלימות או stearsions. אבל, זה הפך, כדי לפתור אפילו את העסק הזה, בסופו של דבר, זה לא צריך להיות לחיצה ולהכות, אבל, להיות, ליצור קשר פסיכולוג.

לא פוקולוגיה, אבל עדיין - פונדקאית __-_ 8212

אוננות - הביטוי הרגיל והנפוץ של המין האנושי והפתולוגיה בשום מקרה לא. שלח תשומת לב לעובדה כי אבל לשכוח כי רגיל, מלא, בריא בריא רוז לא יכול לשנות, אתה לא צריך.
דירות דיסקרטיות

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית.

אסקרטים מאומנים רוצים לעבוד עם עשיר ישראל. הם תמיד חסרי עניין ונכונים. אבל אלה לא הצדדים החיוביים היחידים בעת עבודה.

אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. לעזור לזוגות כדי לפתור קשיים בחיי מין.

לאוננות, כמעט כולם משתמשים בדרך כלל. אבל זו לא הדרך היחידה להביא את עצמך לאורגזמה. אני ממליץ להפיל את כל הסטריאוטיפים ולרכוש כמה צעצועי מין. ישנם מכשירים עבור נשים עבור גברים צעירים - הם עשויים סוף סוף מחומרים לא מסוכנים, פשוט לשטוף מבחינה אסתטית. ובכן, ניתן לקבל אורגזמה לא רק בעזרת גירוי גניטלי. יש כל כך הרבה דרכים שונות - מן המעשים על אזורי ארוגני לעיסוי ארוטי! אל תפחד ניסוי ונסה, בסופו של דבר, לשנות את חיי המין שלך. "Perchinka" יכול להיעשות אפילו אוננות!

Просмотров: 86 | Добавил: timlund70 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar