09:07
מה המשמעות של TRAH בסופו של דבר? ולמה להשתמש במילה גס?

איך לא להתקשר לתהליך האינטימיות. לא עבור כל אחד לא סודי, כי וכל מילה יש צבע משלה, המשמעות היא גם הניח על ידי הגישה שהוגדרה לפעולה זו.

התוכן של המאמר

1 היסטוריה של המילה מראה 2 ההבדל בין "tra * ו" אהבה " 3 איך זה נכון tra *

המילה "tra * ו" אין קול נעים גורם לאגודות מסוימות. כל זה מתחיל אפילו מוקדם יותר - מפלרטט. כאשר שני נפגשים, הוא התחיל להתחיל לחוות אהדה, המתח המיני מופיע ביניהם.

סובייטי שאינם פנסים ומפרקים מידע זרוע מסקנה שגויה כי ליווי הוא משהו היום, עם חרפה, הוא עומד להשתיק. רק לעתים נדירות למישהו יש מידע כי לשירותי ליווי בישראל אין שום משותף עם זנות.

הוא האמין כמה באים לידי ביטוי, אהבה prelude.במקרה זה, השותפים אינם ממהרים לעבור למין, הם, ככלל, שמחים עם הרגע וממתחים את משחק האהבה, הם מועברים על ידי כל רגע של פגישות רגילות.

ההיסטוריה של המראה של המילה

באותו זמן, לא רק סרטים למבוגרים, טוב, וסרטים רגילים רוויים בסצינות ארוטיות הופצו באופן אינטירי.

כאשר במקום כלשהו פוגש את המונח "הקולנוע הגרמני", האגודה היא קשובה לאותו אחד אותו: סרט פורנו. זו המילה "Tra * A" היא סוג רגיל של המסחר מן השפה הגרמנית. ובישירות: Bumsen. מה מתורגם כמו "מכה בכבדות משהו על משהו".

במהלך ועדת החיכוך הגוף, נראה כי הוא נפגע זה על זה, ולכן מילה כזו היא די מתאים. אבל יש יותר, כמו בראשות, תרגום הגייל הוא "שיש יחסי מין". כמובן, כולנו יודעים היטב מה הוא בכלל באופן כללי אינו הכרחי.

מתרגמים רוסים של אותו זמן לא נהיה מאוד מטריד ותורגם כמו "tra * a" או "tra * ו". המשמעות היא זהה. "Tra * לאפשר" פירושו מאוד לקרוס להכות.

אז את המילה ואת קבוע. ראוי לציין כי בקצרה, בדיוק, נראה, צנזורה. אבל, אפילו יותר, עבור מישהו, זה נראה אפשרות גסה "יש סקס".

ההבדל בין "tra * ו" אהבה "2

"אני לא עושה אהבה. אני tra *). היה "- אז קראתי כריסטיאן אפור מן הסרט סנסציוני" חמישים צבעים של אפור ".

תקף, ההבדל כמעט כל הוא. פעולה אחת מתבצעת ברמה, כפי שאנו הרבה מאיתנו התרגלו פריטים, אינסטינקטים בעלי חיים, 2 הם רגשות, רגשות ו foreplay ארוך.

אבל יש גם אלה שאינם עושים שום תחושה "tra *. רק מילה שניתן לצמצם ל "יש סקס".

אבל, ברמה התת-מודע, ההבדלים, בכל זאת, מושרשים. כולם יודעים מה הם כדלקמן:

חבר אחר.

לעתים קרובות יותר כאשר שותפים נכנסים לחיבור אינטימי הראשון, אז הם עשויים לחוות במבוכה, ולשים את זה בעדינות, להרגיש כאילו לא בצלחת שלהם. חייב לעבור במשך זמן מה כדי לגלות אחד את השני, למצוא את האזורים הארוגניים ביותר על הגוף.

אבל במקום בין שותפים יש כימיה אהבה, אז הכל יכול ללכת בהצלחה עם, כפי שכולם יודעים, בפעם הראשונה. כימיה זו מתרחשת ברמה התת-מודע, והיא ישירות נותן הנחיות כיצד לספק זה לזה הנאה.

כדי לקיים יחסי מין או רק זמן * פשוט לקרות - זה לעשות מעשה פיזי, לא לחשוב במיוחד על רגשות, לעתים קרובות בלי לחוות ניצוצות, לא מאוד לדאוג לגבי הרגשות והרגשות של השותף. בעדיפות המעצר שלך.

מתיחה prelude.

הקדמה היא לא קלה כאשר אתה כבר עירום בחדר השינה לנשק אחד את השני. מישהו לא נעים, ומישהו, להיפך, עניין והתרגשות.מה מה אנחנו מביעים, מיוחדים במילה הזאת?במדינות CIS, וידאו Galleons הביא את המילה "Tra * A" על שנות ה -80, שנות ה -90.

סקס הוא רק מעשה. במקום זאת, לא רק זה שום פרלוד, אז אין ולא רוצה לרצות אחד את השני ולספק הנאה אמיתית. כימיה של אהבה היא הרצון של הקרבה. ראוי לציין כי לא רק פיזית, טוב, זה נראה חושני.

זמינות או היעדר חובות.

חלקם מאמינים כי הוא לא מציאותי, זה הפך קל לקיים יחסי מין, לא להתאהב בלי לפתח מערכות יחסים. באמת, אבל מה שקורה בלי שום רגשות זה לזה הוא תשוקה רגילה, בכלל, כדי לספק את הרעב המיני, לסגור את הצורך הטבעי.

אבל במקום שני חווים זה לזה השתוקקות, למצוא אטרקטיבי, ואז לנסות לחלץ מן השירות המקסימלי הזה.נראה לקבל חלומות מין, יש צורך לקרוא רק. הכל כבר מזמן ידוע מה אתה כבר מחלק את המיטה, אז הדיון של רגעים אינטימיים לא צריך להיות נבוך. זה יהיה רע אם לא שנראה את מה שאתה קרוב מספיק, וזה נראה להיות דיונים כאלה, באופן כללי, יהיה רק ​​ליהנות.

הסרת מתח.

לעתים קרובות אנשים עושים את זה כדי להיפטר מבושל, לזרוק אנרגיה. האם זה גם רק, כפי שהוא הפך, לשתות בסוף שבוע העבודה, או נראה ללכת למסיבה צלצול אחרי החודש ישב בבית.

סקס הוא פעולה רגילה, ואהבה היא בלתי אפשרית ללא רגש. על כל אהבה של דיבור לא הולך, ולא אדם מקיים יחסי מין בלי לחשוב על השותף שלה. "פוטר * סוף סוף התעוררו" - דרך טובה לזרוק את המתח, לספק משלך, איך להתבטא, תשוקות אנוכיות.

הישג אורגזמה.

בראשי אנשים מסוימים, אורגזמה נקשרת לאהוב. Noodo לומר כי אבל אורגזמה היא פריקה פיזיולוגית, החוכמה שמגלגלת את הגוף e גורם על החלק העליון של הנאה. אבל קשר ישיר עם תחושה כה גבוהה וצר כמו אהבה, לא.

אורגזמה היא אחד מרכיבי המין והקצה ההגיוני שלו. אבל במקום בין אנשים יש רגשות ואהבה, אז התשוקה תהיה עמוקה יותר. אולי העובדה שהחיבור מופיע ברמת המופע. ואורגזמה במקרה זה, באופן כללי, יהיה מושלם ייתן את ההשפעה של פצצה שבורה.

רגשות אלה הם כבדים יותר, נראה שהוא מנוסה מאשר השותפים אין תשוקה רוחנית, אבל יש רק כמה מאיתנו לבד אומר, פיזית.

תשוקה הדדית לשמח.

אהבה נותנת אדם על ידי הקדשה. היא, לשים את זה בעדינות, מעירה את הרצון לשמח את השותף שלו לא רק פיזית, טוב, וחשני. זה מזין וגם טפיח מבפנים.

שותפים מאוהבים זה בזה הם קשובים יותר, עדינים, חושניים ופתוחים לשותף. הם לא ממהרים ככל האפשר כדי לקרוע את הבגדים. נראה שזה לא היה מפתיע, אבל בעדיפות - נהנה מהרגע והקנאות כדי לספק איך אנחנו תמיד מדברים איתך, האהוב.

אשראי * גם, הוא גם לזנק במהירות על גבי, במהירות, בסופו של דבר, בוגר במהירות ללכת הביתה. ופעילית, נפטר מהתשוקה החדשה בתחתית הגוף ויאמרה. זה ברור מאוד, פעולה כזו לא יכול להיקרא אהבה.

איך זה נכון tra *

אלא לא להשקיע במילה זו, כפי שכולם מבינים, אין משמעות אגדתיים או שליליים אחרים, אז זה נשאר פשוט שם נרדף "לקיים יחסי מין", "תעשה אהבה" ולא.-.

וכדי להפוך את התהליך הזה מושלם, אתה צריך, בסופו של דבר, לדבוק בכללים היומיומיים:

אפילו פחות רצינות.

כן, סקס הוא עקרון. זה מאוד טוב כדי להדגיש את מה שיש לו השפעה חיובית על הבריאות. אבל במקום לנסות להשיג שלמות בו, לתכנן, להוריד את הסדינים הטריים, אז האלמנט של המשחק ייעלם ותשוקה. לא צריך להיות מאוד תובעני זה לזה. רק תהנה.

אל תשכח את הפריזות.

אז זה סקס היה באיכות גבוהה מאוד, אתה צריך להתחמם זה את זה בצורה מושלמת. הן חושיות והן פיזית. לפתות אחד את השני ולשים לב כמו אזורי ארוגני.

התקן קשר חזותי.

כאשר אתה מסתכל זה לזה בעיניים שלך, זה עבור קשר חזק יותר בינך, וזה אומר שההתרגשות עולה. הפסיון מגיע לנקודה הגבוהה ביותר, והנאה הופכת עוד יותר.

לא לבלבל לקרוא סקס.

כאשר רגשות מחוברים למין, זה כבר חדל להיות רק מעשה מכני.

תחזוקה של גברים מאובטחים - פעילויות פסיכולוגיות. אנשים עשירים של ישראל לא טרחו בפומבי להפגין נשים וילדים. זה יסודי לבחור אסקמנטל, אשר תדגיש את הסטטוס ותאסוף חברה נחמדה.

כימיה של אהבה מופיעה.סקס לא מתבסס על משבים רומנטיים.

חיבור חוויות.

אל תתנו את החיים האינטימיים שלך. נסה מה מעניין להוסיף למין כמו רבים חושבים תכונות חדשות. ולהיות בטוח לקרוא על הרצונות שלך.

Tra * אתה כמו אפור כריסטיאן או לעשות אהבה כמו ילדים מ "שלושה מטרים מעל השמים" - לא מעוצב. לעשות את זה עם תשוקה והנאה, קורא כמו שאתה אוהב.

דירות דיסקרטיות בצפון

Просмотров: 126 | Добавил: timlund70 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar