18:40
מה שלא ניתן לעשות על ידי בנות מ סוכנות ליווי?

בנות עובדות בסוכנות ליווי המספקות שירותי ליווי עבור אלה, עסוקים, מוצלחים, מסכימים עם המעסיק על כללי העבודה. לכן יש מספר של איך להיות לידי ביטוי על ידי איסורים מסוימים.

אין לי כללים?

המעקב היפה צריך לבסוף לדבוק בהם, ולכל למען מערכת יחסים רעה עם הבוסים ולהמשיך פעילויות מוצלחות. אבל יש צורך לומר כי כולם אומרים, הכללים האישיים המיוצרים על ידי הכי הרבה שאנחנו רגילים לומר, אישה לעצמם (אם הם, אם כן, אז עדיף לחשוב על זה בפנאי שלך ועדיין, לבסוף, לעבוד). אנו ננתח את השאלה הזאת בזהירות ביותר.

אשר רק נוגע בכללים מן הסוכנות, הם עשויים להיות שונים כדי לדבר בארגון אחד או אחר. לקחת דוגמה של חברת שירות ליווי כי יש דירה משלה לקבלת אורחים, בר או שולחנות עם שירות שבו אתה יכול לאכול, אבל בעיקר - לאכול.

במוסדות אלה של נשים, קל יותר, בכלל, לשלוט בנושא, כמו אנשים רבים חושבים, לא-לא חוקיים קשרים עם לקוחות אשר לעתים קרובות רוצים לקחת את הטלפון ולהמשיך ביחסים או לתקשורת מחוץ לדירה. מטבע הדברים, אירועים כאלה פינאלים אינם אוהבים את מארגני הפגישות הללו, כי הנערות אסורות באופן מוחלט, בסופו של דבר, לתת כל, כפי שאנשים נהגו להביע, ליצירת קשר עם עצמם, כולל הטלפון, כולל טלפון.

טאבה נשים מלווה

ישנם מספר כללים שיש להם עובדים משותפים בתחום זה וזה לא יכול להיות מופרע על ידי מודלים ליווי. הכל על איך רובנו רגילים לומר, הראשי מהם הם: https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%94%d7%a8%d7%a6%d7%9c%d7%99%d7%94/

 • אם אתה מפקפק בשימור שלך, להחליט בדחיפות את השוגטים על ידי "מתוך המשחק". אפילו בריר לשלם עונש גדול, מצב מוסרי, בריאות E בריאות (כמו פיזית, שוטפת ופסיכולוגית) הוא יקר יותר.
 • אם הלקוח לא אוהב או לגרום לחושים ולציוד, ככלל, להכחיש אותו להיות בן לוויה שלו - לא אכפת לי לחשוב.
 • אם יש לך אהוב, צעיר, בן זוג, איש צעיר, באופן כללי, שלך, איך להתבטא, במחצית השנייה, לא להסתיר את הסוג של השיעורים שלך, בעתיד עדיין העובדות יהיה לצוץ ואולי תצטער על כך.
 • לא להעמיד פנים שהוא מאוד, אחרי הכל, לא לפחות אחד יוכל לשחק בכל דרך, גם, כפי שכולם יודעים, השחקנית המקצועית ביותר, כל אותו שכרו אותך, ולא שחקנית. באופן ספציפי, אם לא, באופן כללי, כדאי לבנות בתפקיד של מישהו אחר, לשנות את עקרונותיה או האינטרסים שלו - ליווי שלך נרכש רק בגלל ההתלהבות עבורך, כאדם, טוב, וככל שהרבה מאיתנו כל הזמן אומר מעט כל כך יפה.
 • כל הזמן משא ומתן על עלות השירותים לפני תחילת ההוראה שלהם, כך שלא היה אירוע או אי הבנה. ב, כפי שהנהיג, סוכנויות חריפות בכלל, נהוג לסיים חוזה, כפי שאובצאים רבים, תיאור מפורט של התחייבויות של הצדדים, מותר גם פעולות אסור.
 • לא עושים הנחות, זה נראה לא מקצועי, כי אתה לא בחנות.
 • מקרה על הנשמה

  לא לספור את כל דבר המפורטים לעיל, כדאי לשלוח תשומת לב לנוחיותך הן במהלך הפעולה ואחרי. כאשר אתה מבין כי הלקוח הוא מראש (אפילו לפני תחילת התקשורת) לכל דבר לא נעים לך, אז אתה לא צריך לאנוס עצמך וללכת לפגישה איתו, כי, כמו אנשים רבים חושבים, לא משנה מה העבודה הוא חייב להיות לשביעות רצון (לפחות לא ב).

  Просмотров: 148 | Добавил: timlund70 | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  avatar