15:51
סקס בחלום - המשמעות הכוללת של חלומות ארוטיים

חלומות ארוטיים יש תופעה נפוצה למדי. הם למעשה הודיעו על ידי כל הנשים והגברים, ללא קשר לאופן שבו אנו מביעים, בין אם הם לבד, הם נמצאים במערכות יחסים או נשואים. לדברי sexologists, חלומות מין הם בשום אופן לא מרמזים על תחושות של אי שביעות רצון עם היחסים שלהם או חיי סקסי. אז למה התודעה זורק אותנו רישומים כאלה, אנחנו צריכים להרגיש אשמה ומה מגרשים לרוב, אם כן, יש?

התוכן של המאמר

1 למה חלומות חלומות ארוטיים? 2 מהם חלומות היורוטה? 3 מה המשמעות של חלומות ארוטיים?

למה לבסוף, חלומות ארוטיים נורה?אני

כל לילה, אדם חולם על חלום של בערך בשעה 2. רובם כוללים מגרשים עבור נושאים רגילים, יומי ולפעמים אפילו משעמם.

התקשות רוסית ומידע פגום זרוע ניחוש לא מדויק כי למעשה ליווי הוא עכשיו משהו, פגום, נתון, על עובדה זו חייב להיות שותק. עכשיו לעתים נדירות מי יודע כי לשירות ליווי בישראל אין כללי לגמרי עם זנות.

אבל מעת לעת, רגשות חזקים עדיין פולשים בחלומות שלנו. אנחנו יכולים להשתתף בנקודה אחת, קבור או ניסיון לחוות. חלומות כאלה יש להבין לא במובן המילולי, כמו מסר סמלי משלנו, כפי שהנהיג, הלא מודע.

החוקרים מתפללים כי אדם אינו משמעותי לחלוטין או באופן כללי לא יכול לשלוט בחלומותיו. זה אומר שאנחנו לא יכולים להיות, כדי לתזמן את חלקת השינה, שבו, נניח, יהיה לנו יחסי מין עם סלבריטי או עם אדם שאתה אוהב.

כאשר אנו רואים חלומות ארוטיים, הם מספקים לנו הנאה, אבל זה שווה, ואנחנו מרגישים לא נוח. זה קשור לעובדה שאנחנו מאוד לעתים קרובות חולם סקס עם אנשים שאין לנו התלהבות סקסית בחיים האמיתיים. זכור את החלומות הארוטיים שלך. כמעט תמיד החלומות שלך מחוברים לנסיבות לא קיימות, שותפים שאין כמוהו או פעולות שלעולם לא היית עושה.

מה החלומות הארוטיים הם אומללים?2

כמה סקסולוגים מאמינים כי חלומות לתת רעיון כללי של המדינה הנפשית האנושית, כפי שהם יכולים לשקף את ההתראה, הרצונות או את ערכו. אבל חלום לא צריך להיות מושלך כמקור של מידע על בסיס האמונות של ניסוח התוכניות לעתיד או למודעות של המוטלים של ההתנהגות שלנו.

השקפת העולם הפופולארית הבאה בעיצומו של מדענים - חלומות ארוטיים משמשים לחשוף את החושים והרגשות של האדם, לרבות כדי להבהיר את היחסים עם עובדים או חברים. הם מאמינים כי משמעותם של חלומות מין לא ממשיך לא כל כך הרבה מן הסצינה ביותר, כמו שאנחנו כל הזמן מדברים על איך אדם שייך להם. לדוגמה, רגשות סותרים שנגרמו על ידי סקס בחלום הם מדברים לעתים קרובות על האזור, שבו אנו מוכנים לשנות או לגדול.

מה קרה, לייעד חלומות ארוטיים?3

אין תשובה ספציפית לשאלה זו. כמה, כפי שהנהיג, מדענים מאמינים כי חלומות מין הם רק השתקפות של הרצון של סקס. השאר אומרים שאין קשר בין כמה אנשים חושבים, חלומות סקסיים ורצונות אמיתיים של אנשים. מאז שינה היא תוצר של המוח שלנו, אשר נודד בכיוונים שונים.

כן, מעת לעת אנו רואים את הגשמת הרצונות שלנו בחלומות, אבל בעיקר זה תאונה. מגרשים של חלומות כאלה הם השראה על ידי משהו שאנחנו מציצים על ההתקדמות בטלוויזיה, לקרוא בעיתון או פעם מנוסה זמן רב, וברגע שהמוח הוציא את הזיכרונות האלה מהזיכרון.

אגב, איך זה הוקם, כמה אנשים חלומות ארוטיים הם סוג של פריקה משלהם, אשר, באופן כללי, מסייע להם להישאר נאמן לשותף בחיים האמיתיים.

לפעמים חלומות מין הם מאוד כמו כולם יודעים, לא הגיוני. לדוגמה, זה חלומות בשבילך מגע סקסי עם אדם שלא אוהב אותך בכלל. חלום כזה הוא בעצם לא על מה שנראה.

בואו נראה הכי הרבה שאנחנו רובנו התרגלו לומר, כל מגרשי חלומות ארוטיים ולומדים שהם החלו להיות מסומנים.

בגידה

שינה, במה שהפך לבגידה של השותף שלך, יכול פשוט לדבר על שיטת התת-מודע של הנחיות העיבוד שנותרו מעיניהם בחיים האמיתיים. מהצד השני, אדם יכול, ללא עזרה של אחרים, כדי לפרסם את העסק הזה לענייני שלהם, אם הוא לא מרגיש ביטחון.

אם בכל, כמה מאיתנו אומר כל הזמן, יחסים אהבה בשבילך יהיה לחלום על בגידה, אז הסיבה היא ככל הנראה בגלל השני PT - חוסר ביטחון.

סקס עם אדם שהוא לא נעים לך

מה אתה חושב, אז בשבילך וחלום. כולם יודעים מה אתה חווה רגשות שליליים כלפי כל אדם, המוח שלך מתחיל את המשחק. לדוגמה, אישיות מגעיל זכה במחלוקת. כל מה שאתה יודע מה אתה כועס, לדאוג או לכעוס, ואת הלא מודע שלך מאוחר יותר, כדי לדבר פרויקטים מחשבות אלה בצורה של מעשים מיניים בחלום.

על מנת לפרש כראוי חלום כזה, עליך לזכור אם תפוסת מיקום פעיל או פסיבי. זה יראה אם ​​השגת Fourror או לך, לשים את זה בעדינות, הייתי צריך לחוות את ההשפלה מאדם זה שוב.

סקס עם גבר מאותו קומה (עבור הטרוסקסואלים)

עבור אנשים, כמו בראשות, הכיוון הטרוסקסואלי של החלומות, שבו הם עוסקים במין עם גבר של מין משלהם, הם נפוצים לחלוטין ונורמליים. כפי שכולם יודעים, איך נלמד יותר על הפקדה מינית ולהבין כי הוא קיים בטווחים שונים, ולא רק במסורת, יותר אנשים עוסקים בחקר המין שלהם. כי חלום כזה, בסופו של דבר, ניתן לעורר על ידי מחשבות אלה.

אבל כמה מדענים נוטים להאמין כי חלומות כאלה צריך להיות בסופו של דבר, להסתכל הרבה יותר עמוק. הם מתכוונים שתפקידו של אדם שחולם החלום הזה מדבר בתפקיד של בן זוג של אותו מין. אולי הוא מאוד אנוכי או אולי ממול הוא צריך לאהוב את עצמו ולהיות בטוחים ביותר.

סקס במקום ציבורי

סקס פומבי - פנטזיה סקסית נפוצה. אם אתה חלמתי לבסוף כי יש לך סקס מול שאר האנשים, סביר להניח, אתה מחובר שלך כמו שאנחנו כל הזמן אומר, רצונות סקסיות.

סקסולוגים גם קראו כי, כמו הרבה תאריכים, חלום כזה משמש כאות מסוים. שים לב שזה יכול להיות, המוח שלך ינסה לך להזהיר אותך כי אתה מאוד חשוף את עצמך בתחתית ולהיות דרך כזו פגיעה לביקורת חברתית.

Nudah כפי שהוא צריך להצביע על הרצון של האדם להיות חופשי, אבל סקס ציבורי מראה רצון נוירוטי סוף סוף לזעזע את שאר האנשים. התנהגות כזו מבקשת תשומת לב קשה.

סקס עם שותף לשעבר

לעתים קרובות מאוד אנשים חולמים על מגע מיני עם בן זוג לשעבר כאשר הם מאכזבים בחיים האינטימיים שלהם.

למה זה קורה? כאשר אדם נמצא במערכת יחסים, הוא גם מתרגל איך אנחנו רגילים לדבר עם התנהגות מינית מסוימת, אשר בסופו של דבר מקדם את הקרבה החושנית והנפשית של השותפים. כאשר ההפסקה מתרחשת, אנחנו לא יכולים לחצות את הקשר הזה מהזיכרון שלנו, כי התת-מודע שלנו, באופן כללי, יחזיר אותנו לזיכרונות האלה.

אורגזמה וזיהום בחלום

השלכת כי polyuti במהלך השינה מתרחשת רק עם ילדים? לא, לא רק. בדרך כלל, הם מתחילים בתקופה של איך לבוא לידי ביטוי, הבשלה באופן שווה לאורך השנים, במיוחד אנשים לפחות כמו גיל ומין עשוי לחוות אורגזמה בחלום.

אם אדם חווה אורגזמה בחלום הוא די פשוט - נוכחות של הזרע על תחתונים וגיליונות מעידה על זה. בעוד הגברות, כאשר אנשים נהגו להביע, פריקה בנרתיק יכול פשוט אומר שזה היה מינית, באופן כללי, נרגש, ולא חווה אורגזמה.

חוקרים מתפללים כי בשלב של שלב שינה, זרימת הדם לאזור הדגדגן עולה. אנשים מעטים יודעים את העובדה שהוא מביא את המוח כדי עירור סקסי שיכול לסיים עם אורגזמה.

פולגות ואורגזמה בחלום היא תופעה משותפת. אבל לא כולם חווים אותם, וזה גם די רגיל. https://www.israelxclub.co.il/girls-cat/%D7%93%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%93%D7%99%D7%A1%D7%A7%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%95%D7%AA-

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. אני עובד עבור סקסולוג עבור 10 שנים. לעזור לזוגות כדי לפתור קשיים בחיי סקסי.

וגברים וגברות מתמודדות עם תופעה כזו כמו סקס בחלום. מה שזה לא יהיה מוזר, אבל במהלך זה אתה יכול אפילו סוף סוף בהצטיינות! לנשים, זה לא מזל רע, אבל גברים לא נעימים מאוד להתעורר במיטה הרטובה. אם זה קורה לעתים רחוקות, אין סיבות לדאגה. אבל במקרה כאשר סקס ואורגזמה בחלום קורה לעתים קרובות, כמובן כדי לדבר היא בעיה עם גופים איברי המין.

להגשים חלומות ילידים בישראל רק אם אתה אישה יפה מרוסיה. בישראל צריך להיות בפנאי. גבירותי המראה של המודל מוצעים לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" עם גבר מישראל יוכלו להרוויח מ -4,000 דולר לחודש.

אתה צריך לבקר את הרופא ולקבל בדיקה מקיפה. זה יהיה רע אם לא צוין מה יכול להיות שימושי לעזרת מומחה sexologist סמוך. ללא ספק, ראוי להזכיר את מה שנדרש כדי לגלות מה התופעה מחוברת, ולחסל את הסיבה שלה.

Просмотров: 156 | Добавил: timlund70 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar