23:53
תנוחות עבור שלישיה סקס: למעלה - 8 אפשרויות עבור mzhm ו zhmzh

אז אתה מעז להגשים את הפנטזיות שלך יש חדר כושר סקס? בסדר גמור! ממך - נכונות לבדיקות, מצב רוח איגראי, סיכה ומין צעצועים (משאלות). יש צורך להדגיש את העובדה כי אנו נותנים את מנהלי פורנו שלך - אנו מציגים את תשומת הלב שלך שמונה תנוחות למין 2 נשים יפות, כמו שרובנו רגילים לומר, הבחור הראשון בר מזל.

התוכן של המאמר

1 8 סופר תנוחה או שלישיה שמח 2 שני בחורים וגברת: היתרונות והחסרונות 3 שני גבירות ואדם: היתרונות והחסרונות

8 סופר תנוחה או שלישיה יותר כיף

בן זועם

אחת הנשים טמונה בצד, הצעיר פשוט נכנס היא מאחור, רגלה נטושה על ירכו. סוג של אישה שוכנת ליד ו ליטף חברה שפה.

תחזוקה של גברים עשירים - העבודה קשה מבחינה נפשית. אנשים עשירים בישראל אינם רגילים לציבור להפגין נשים וילדים. מדברים על קל יותר לבחור אסקמנטל, איזו עמדה יקצה ולאסוף חברה יפה.

תמונה כמו במסורות הטובות ביותר "brazzers"!

מאסטר קוקלובוד

בנות שוכבות זה לזה ומתןים התהליך עם כל התשוקה - הנשיקות יכולות ללכת לזוז, כמו ההנהגה, האסיר מאוננות. הצעיר יושב על ברכיו ואצבעותיו, סניוך סיכה מרוח, מלטף שתי הנשים, בעת ובעונה אחת, איך להגיע, מקשיב לגניחות וליהנות שיק יִצוּג.

להסתכל וללמד

אחת הנשים נופלת על גבו, מניחה כיפוף רגליים. זה אפשרי כי החברה שלה עושה את זה cunnilingus. מאחוריה, עומדת הברכיים, הצעיר ממוקם, יד אחת, כמו אנשים רבים חושבים, ניקו את הגברת, ואחרים.

כריך ג'וי

אחת הנשים נופלת על גבו, מכה את ברכיו רגליים וגידול אותם. החברה שלה נופלת מלמעלה. בעוד בנות לשחק כל אחד חבר (יהיה strapon מובטל או ויברטור), ממוקם מאחור זוּטָר. הוא יכול לומר כדי לדבר את אחת הנשים, והשנייה לועס בידיו.

אפשרות איך כולם יודעים, מודגש: לשים את הבחור באמצע (זה יהפכו את הנערה הראשונה של Cunnilingus), ואישה תהיה ממוקמת מאחור סטרפון.

חילוף

בעוד הצעיר יש יחסי מין בתנוחה של סגנון כלבלב עם אחד השותפים, 2, סוף סוף, הוא צופה זה וללטף את עצמו בידיים או צעצוע. אפשרות טובה, אם זוג מנוסה יותר כבר הזמין את הגברת השלישית, אשר עדיין לא משוחרר כך לקחת תפקיד פעיל בשואה. נערות ליווי במרכז

אגרוף כפול

קוסיק הגרה! הכל "במקרה", אף אחד לא מרגיש עצמו נטוש, עם כל תנוחה זו היא פשוטה למדי, זה לא מבקש כל אחד 1 משתתפי הגמישות של ההתעמלות האולימפית.

האיש מלמטה, אחת הנשים יושבות על שלו חבר אחר על פניו. בנות יכולות גם לשנות במקומות.

תרגול שפה

עד כה, אחת הנשים מחכה על המיטה, את השאר, יושב על ברכיו, לסירוגין (או מיד) משמח אותה ופשוט קטעתי רק על נשיקות יחד.

אם אחת הנשים אינה נוחה לעסוק סקס אוראלי עם אישה, היא יכולה לנשק שותף בבקשה לה השד, בעוד הצעיר עושה את כל העבודה "להלן.

שַׁרשֶׁרֶת

אחת הנשים יושבות על הספה או המיטה, הפצת הרגליים. השותף שלה יושב על כל ארבע. משהו נכון עד שהיא עושה חברה Kunnilingus, צעיר מגיע לתוכו מול. עוד אחד מהתנוחות שבה כל שלושה נהנים מיד.

שני בחורים וגברת: היתרונות והחסרונות

נציגים רצפה חלשה ללא ציד מוכרים הרצון שלהם לחוות מין עם 2 גברים מיד, אם כי כמעט כל חותך בחשאי על זה. מעת לעת זה נשאר מסתורין לכל החיים, אבל אם כל אותו הדבר הצליח לשכנע את הגברת כל כך הרבה חוויה מיוחדת ונועזת, יש צורך לקחת בחשבון את כל "עבור" ו "נגד" צעד כזה.

-

גברת יהיה, באופן כללי, להיות מסוגל לחוות עוד תענוג. פי שתיים ליטוף ידיים, שני זין, שתי פה צמא. זה יכול להתחיל את זה שהיא הוא כוח 2 חבר 'ה שולטים בה.

היא יכולה הוסף יחד לעובדה כי במיטה איתה נרגשת אחרת מוּסִיקָה.

שותף יהיה בסופו של דבר בסופו של דבר לגן עדן החבר המוזמן ללא מנוחה, אשר יהיה חשוד בשינוי בכיוון.

אם משתתף אורחים משתמש בקונדום, הוא ממזער את התפיסה הַדבָּקָה.

Minuses

נִרגָשׁ גברים עלולים לפגוע בסיבה שלישית. פוגים של כאב וגניחות של הנאה קשה להבחין, והגברת עשויה פשוט לא נשמעת יותר מדי שתייה גברים. המשפחה יודעת כי זה בקושי עם הנאה עם הנאה יזכור משלה ניסיון ראשון. במקרה זה, באופן מושלם להחיל מילה עצירה, יישום אשר ניהל משא ומתן בפגישה.

משתתפים מעת לעת הם יכולים לומר לאור הזיכרונות האחרונים כל כך לצלול פנימה הצביע על נוכחות של צד שלישי. היא יכולה להרגיש את עצמה מַפּוֹלֶת.

לִרְאוֹת חיבה הומוסקסואלית לא יכולה, כמו רבים באים לידי ביטוי, כל גברת. מעת לעת זה נהדר מזעזע.

יחד עם, כאשר אתם מוזמנים להשתתף השלישי, בן הזוג עשוי לחוות קנאה, אם הוא פסיכולוגית לא מוכנה לכך. יש לציין כי קיים סיכון שהזוג ייסלו.

שני גבירות ואדם: היתרונות והשירותים

לרוב היוזם, כאדם מתחיל לבוא לידי ביטוי;. שתי נשים במיטה - זה התגלמות החלום היא לפחות גבר. כל אחד מהם חלומות רק כדי להשתתף בכך קולנוע ולצפות עבור 2 חברים חברויות.

-

על ידי Statvestka, רוב 70% של הנשים ביסקסואלים, בעוד מעת לעת הגברת עשויה אפילו חשוד בזה. אבל בשלישייה, שם שני משתתפים והמשתתף, יש לנשים היכולת לחשוף את הפוטנציאל הפנימי שלך.

ל גברים אושר ענק לראות מול כל שני הנשים העירומות, צמא.

בְּ גמר מוצלח מושלם מעלה את מצב הרוח ואת ההערכה העצמית למשתתפים.

Minuses

ב Takova קומפוזיציות הן היבטים רבים, מעת לעת לא מרוצה, לשים את זה בעדינות, כל המשתתפים נשארים.

ל גברים הם מבחן קשה מאוד, אתה חייב גם לכתוב על איך רובנו התרגלו לומר מלא. לשלם יפה תשומת לב לשני השותפים, אף אחד לא נעלב - זה לא שמחה. צריך אמיתי להעריך את היכולות שלך, שכן ההצהרה של 2-bulldown נשים זה לא קל.

אחד מ נשים יכולות להישאר, כפי שכולם יודעים, לא מרוצים, אם זה נראה לה ששותף משלם יותר תשומת לב שונה.

גְבֶרֶת קומפלקסים במיטה יכולים להוביל לעובדה שהמשתתפים מתחילים לקשר כך לדבר חבר חבר במיטה, להתחרות.

לישראל אין דעות קדומות כאשר אנו מדברים על פעילויות בשירות ליווי. הגברים המקומיים בעלי העמדות המוסריות הגבוהות ביותר. בהחלט כולם מבינים כי היום ליסר מלווה רק את הלקוח באירוע, תומך בשיחה וליווי בכיתה VIP הנערה יהיה אינדיקטור של המצב.

גברים במצב זה יקנאו.

קנאה - תחושה מסוכנת כי לעתים קרובות מתרחשת סוף סוף בשלישייה דומה. קשה, בכלל, לִשְׁלוֹט. באפשרויות כאלה, עדיף לומר לעצור את כל התהליך.

ויקטוריה פומינו

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. אני עובד עבור סקסולוג עבור 10 שנים. לעזור לזוגות לפתור קשיים בחיי סקסי.

שלישיה - תרגול טוב, שבו אתה יכול לגוון את החיים אינטימיים של בני הזוג ולקבל הנאה בלתי נשכחת. אבל זה מודע ביסודו כי לא כל הדברים מסוגלים לעמוד בנוכחות של אדם שלישי במיטה. לא לדעת הכל עם בן זוג כדי לוודא שהוא לא אכפת ולא רוצה לחוות את שלישיה בדיוק כמוך. כולם יודעים מה שונה לא כדי למנוע קנאה, שערוריות ואפילו פרידה. אם אתה רואה כי חצי שלך לא רוצה גם להסיק - לא מתעקשים. הזדמנות גדולה, כפי שכולם יודעים, העובדה כי תרגול מיני כזה כבר לא מסוגל להסתכל עליך באותה עיניים. תארו לעצמכם עובדה אחת על זה כי הכל במשקל הכל.

Просмотров: 34 | Добавил: timlund70 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar